Futsaleri Zrinjskog poraženi su u desetom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine od Brotnja rezultatom 6:4.

Gosti su sjajno otvorili utakmicu, pa su u 18. minuti vodili 2:0, a strijelci su bili Grgić i Bošnjak da b potom pogodili i Pantić, te Galić za veliko vodstvo Brotnja od 4:0.

Potom su uslijedila dva brza gola domaćih preko Šunjića i Marića da bi potom Grgić svojim drugim golom ponovo odveo Brotnjo na tri gola razlike.

Za uzbudljivu završnicu su se pobrinuli Livaja i Raguž sa dva gola u tri minute, ali je sva pitanja oko pobjednika riješio Pantić golom u posljednjoj minuti utakmice.

Zrinjski-Brotnjo 4:6 (Marić 28′, Bošković 29′, Livaja 34′, Raguž 37′; Grgić 10′ 34′, Bonjak 18′, Galić 25′, Pantić 28′, 40′)