Viceprvak BiH u futsalu, MNK Brotnjo, slavio je sa 6:1 protiv Seljaka na otvaranju Premijer lige BiH u futsalu.

Čitlučani su od samog starta krenuli jako, a na poluvremenu su imali vodstvo od 3:0 golovima Ćavara dva puta i Anđela Čolaka.

Gosti preko Nikole Ivkovića pogađaju u 25. minutu za 3:1, ali sa nova dva gola Zvonimira Ćavara i jednim Sutona stižu do pobjede od 6:1.

MNK BROTNJO – MNK SELJAK 6:1 (3:0)
Gradska dvorana u Čitluku
Gledalaca: 100
Sudije: Jasenko Pljevljak i Farik Kečo (oba Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Ćavar 3, 2:0 Ćavar 12, 3:0 Čolak 19, 3:1 Ivković 25, 4:1 Suton 34, 5:1 Ćavar 37, 6:1 Ćavar 38
Žuti kartoni: –

MNK Brotnjo: A. Dujmović, Galić, Marković, Ivanković, Bošnjak, Čolak, Stjepanović, Vučić, Odak, Suton, Pehar, S. Dujmović

MNK Seljak: Vidović, B.Maleta, Ivković, Semren, Penava, Križan, F. Maleta, Čećura, Duvnjak, Franjičević, Ćorić, Kovčalija