FC Centar Zamm mC ostvario je šestu uzastopnu pobjedu u Premijer ligi BiH kojom je preuzeo prvo mjesto na tabeli od ekipe Mostar SG koja ima utakmicu manje zbog obaveza u Ligi šampiona.

U maloj dvorani Skenderije poražen je sastav Kaskade iz Gaačanice rezultatom 8:3. Prvo poluvrijeme završeno je sa prednošću Centra od dva gola (4:2), a u strijelce su se upisali Handžić, Đuderija i Hodžić dva puta. Golovi u korist Kaskade djelo su Hamidovića.

Drugo poluvrijeme donosi nove golove Đuderije i Hodžića za Centar, a njima su se pridružili Hršumović (6m) i Omerhodžić. Pobjedu domaćina uspio je ublažiti Huskanović, koji je postigao pogodak za 8:3.