Futsaleri Centra savladali su u jako teškom meču MNK Seljak sa 4:1.

Sarajlije su u svojoj dvorani sa 4:1 bile bolje od gostiju iz Livna, ali do pobjede su stigli teškom mukom, a meč su prelomili u finišu meča.

Centar do vodstva stiže u 9. minutu kada Amel Handžić pogađa za 1:0. Uslijedila je nakon toga velika borba na parketu Skenderije, da bi onda na scenu stupio Elmin Prošić koji pogađa u 35. i 37. minutu meča za 3:0 i potvrđuje pobjedu Centra.

Do kraja utakmice, u posljednjoj minuti, po jedan gol na obje strane, a pogodili su Branislav Arsenijević i Nikola Ivković.

CENTAR – SELJAK 4:1 (1:0)
KSC Skenderija
GLedalaca:60
Sudije: Nermin Gabela i Jasmin Ušanović (oba Goražde)
Strijelci: 1:0 Handžić 9, 2:0 Prošić 35, 3:0 Prošić 37, 4:0 Arsenijević 40, 4:1 Ivković 40
Žuti kartoni: Salčin, Prošić (Centar)
Crveni karton: Matej Bartulica (Seljak) 34

Centar: Ristivojević, Lukić, Prošić, Handžić, Arsenijević, Muminović, Fočo, Kapo, Sipović, Salčin, Ždralović, Tahirović, Solo, Knežević

Seljak: Vidović, Čolak, Sesar, Ivković, Penava, Maleta, Kovač, Bartulica, Pervan, Ćorić