Futsaleri Centra upisali su drugu pobjedu sezone, a prvu kod kuće. Sarajlije su večeras u maloj dvorani Skederije savladali Zrinjski sa 5:2.

Čvrsto je bilo prvo poluvrijeme, Omerhodžić je golom donio prednost domaćinu u 8. minutu i tako je i ostalo do samog kraja prvog dijela.

U nastavku susreta, domaći uspjevaju još četiri puta da zatresu mrežu gostiju za visokih 5:0. Gosti do kraja uspjevaju samo da smanje na 5:2 golovima Raguža i Kalfića.

FC CENTAR – HŠK ZRINJSKI 5:2 (1:0)
Mala dvorana KSC Skenderija
Gledalaca: 100
Sudije: Goran Ilić (Doboj) i Igor Puzović (Travnik)
Strijelci: 1:0 Omerhodžić 8, 2:0 Hršumović 22, 3:0 N. Hodžić 24, 4:0 Đuderija 25, 5:0 Hršumović 29, 5:1 Raguž 37, 5:2 Kalfić 40
Žuti kartoni:

Centar: Seferović, Mujezinović, Handžić, N. Hodžić, Đuderija, Smajić, Mršo, Solo, J. Hodžić, Sipović, Jusić, Hršumović, Džemić, Omerhodžić

Zrinjski: Čolak, Livaja, D. Raguž, Sušac, Ma. Raguž, Bevanda, Jukić, Prusina, Vučina, Kalfić