Derbi kola prve futsal lige RS odigran je u Ugljeviku izmedju ekipa KMF Ugljevik i FC Borac Banjaluka.

FC Borac Banja Luka je u proteklom kolu na krilima raspoloženog Srdjana Mrzić savladao KMF Ugljevik rezultatom 4:5.

Gosti su preko Srdjanja Mrzić u 6. minutu poveli sa 0:1, na 0:2 povisio je Dragan Domuzin.

U 14. minutu Mrzić Srdjan svojim drugim golom pocećaca prednost Banjaličana na 0:3.

Ipak, do odlaska na pauzu domaći igrači nisu posustajali pa su sa dva gola Lazić Milivoja smanjili prednost gostiju na 2:3.

U posljednjim minutama prvog poluvremena Mrzić Srdjan svojim “het-trikom” povećaca prednost na 2:4.

Drugo poluvrijeme nam donosi još viš neizvjesnosti.
Dragana Sikimić smanjuje rezultat na 3:4.

Dva minuta kasnije raspoloženi Srdjan Mrzić pogadja za 3:5, da bi za konačnih 4:5 pogodio kapiten domaćih Darko Lazić.

U narednom kolu FC Borac gostuje kod KMF Beli Andje dok će KMF Ugljevik u goste kod KMF Leotar