HFC Zrinjski je u polufinalnoj utakmici Futsal kupa BiH ubjedljivo savladao Centar sa 4:0.

Mostarci su odigrali odličnu utakmicu, a do vodstva su došli u 19. minuti susreta preko Ivana Ivankovića, što je ujedno bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom dijelu Zrinjski je zaigrao još bolje i postigao još tri pogotka kojima su potpuno dokrajčili goste iz Sarajeva. Igrala se 23. minuta kada je Darko Raguž pogodio za 2:0. a već tri minute kasnije u strijelce se upisao i Josip Sesar za 3:0.

Konačan rezultat 4:0 postavio je Marin Suton u 31. minuti susreta.

Futsaleri Kaskade su napravili pravi podvig, senzaciju, pobijedivši u polufinalu futsal Kupa BiH ekipu Mostar SG Staklorad. Bilo je 4:3 za domaći tim, poluvrijeme 3:2. Strijelci su za pobjedu domaćina bili Milanović, Huskanović i dva puta Husejnović.