Detaljne rezultate 9 kola Premijer Lige Bosne i Hercegovine pogledajte u tabeli.

1. KOLO

17.10.2020 SKPC ‘MEJDAN’, Tuzla FC SALINES GFC SARAJEVO 3:5
17.10.2020 GRADSKA DVORANA ‘LUKE’, Gračanica MNK KASKADA MNK BOSNA KOMPRED 3:1
18.10.2020 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK BROTNJO 7:2
17.10.2020 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI KMF POLICAJAC 1:3
17.10.2020 SD’Dalibor Perković-Dali’, Livno MNK SELJAK LIVNO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 5:3

2. KOLO

24.10.2020 SD Skenderija – Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 6:3
23.10.2020 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK SELJAK LIVNO 4:2
24.10.2020 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO HFC ZRINJSKI 5:4
24.10.2020 SKPC ‘MEJDAN’, Tuzla MNK BOSNA KOMPRED FC MOSTAR SG STAKLORAD 2:3
24.10.2020 SKPC ‘MEJDAN’, Tuzla FC SALINES MNK KASKADA 7:1

3. KOLO

01.11.2020 GRADSKA DVORANA ‘LUKE’, Gračanica MNK KASKADA GFC SARAJEVO 2:1
31.10.2020 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FC SALINES 6:1
31.10.2020 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK BOSNA KOMPRED 4:1
11.11.2020 SD’Dalibor Perković-Dali’, Livno MNK SELJAK LIVNO MNK BROTNJO 1:2
31.10.2020 Sportska dvorana Gornji Vakuf – Uskoplje, Gornji Vakuf – Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF KMF POLICAJAC 7:5

4. KOLO

14.11.2020  20:00 SD Skenderija – Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO KMF POLICAJAC 5:5
14.11.2020  17:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 6:2
14.11.2020  16:00 SKPC ‘MEJDAN’, Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK SELJAK LIVNO 4:2
13.11.2020  20:00 SKPC ‘MEJDAN’, Tuzla FC SALINES HFC ZRINJSKI 4:0
17.11.2020  16:00 GRADSKA DVORANA ‘LUKE’, Gračanica MNK KASKADA FC MOSTAR SG STAKLORAD 2:7

5. KOLO

22.11.2020 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD GFC SARAJEVO 7:3
22.11.2020 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK KASKADA 9:6
21.11.2020 SD’Dalibor Perković-Dali’, Livno MNK SELJAK LIVNO FC SALINES 1:5
22.11.2020 Sportska dvorana Gornji Vakuf – Uskoplje, Gornji Vakuf – Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK BOSNA KOMPRED 4:4
21.11.2020 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK BROTNJO 0:5

6. KOLO

28.11.2020 SD Skenderija – Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK BROTNJO 5:4
28.11.2020 SKPC ‘MEJDAN’, Tuzla MNK BOSNA KOMPRED KMF POLICAJAC 6:4
09.12.2020 SKPC ‘MEJDAN’, Tuzla FC SALINES MNK SLOGA GORNJI VAKUF 7:1
29.11.2020 GRADSKA DVORANA ‘LUKE’, Gračanica MNK KASKADA MNK SELJAK LIVNO 3:3
28.11.2020 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD HFC ZRINJSKI 9:7

7. KOLO

06.12.2020 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI GFC SARAJEVO 2:0
05.12.2020 SD’Dalibor Perković-Dali’, Livno MNK SELJAK LIVNO FC MOSTAR SG STAKLORAD 2:4
05.12.2020 Sportska dvorana Gornji Vakuf – Uskoplje, Gornji Vakuf – Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK KASKADA 9:4
05.12.2020 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC FC SALINES 2:3
05.12.2020 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK BOSNA KOMPRED 2:2

8. KOLO

13.12.2020 SD Skenderija – Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK BOSNA KOMPRED 4:4
12.12.2020 SKPC ‘MEJDAN’, Tuzla FC SALINES MNK BROTNJO 9:3
13.12.2020 GRADSKA DVORANA ‘LUKE’, Gračanica MNK KASKADA KMF POLICAJAC 5:3
12.12.2020 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK SLOGA GORNJI VAKUF 6:3
13.12.2020 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK SELJAK LIVNO 6:1

9. KOLO

19.12.2020 SD’Dalibor Perković-Dali’, Livno MNK SELJAK LIVNO GFC SARAJEVO 2:3
19.12.2020 Sportska dvorana Gornji Vakuf – Uskoplje, Gornji Vakuf – Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF HFC ZRINJSKI 4:1
22.12.2020 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC FC MOSTAR SG STAKLORAD 1:2
19.12.2020 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK KASKADA 7:5
19.12.2020 SKPC ‘MEJDAN’, Tuzla MNK BOSNA KOMPRED FC SALINES 4:7

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.