Trostruki prvak Republike Srpske KMF “Nevesinje” slavio je u derbiju petog kola Druge lige grupa „Jug“ na gostovanju u Zvorniku kod KMF “Young Boys” rezultatom 6:5.
Gosti iz Nevesinja su do 16. minuta stigli do rutinskih 5:0 ali ih je nakon toga isključenje Gutića, zbog dva žuta kartona, malo poremetilo. Domaćin je do odlaska na odmor uspio smanjiti na 5:2
Futsaleri Young Boys-a sjajno su otvorili i drugo poluvrijeme te trećim pogotkom Ćosića smanjili rezultat na 5:3.
Nakon toga golman gostiju koristi grešku Zvorničana i pogađa za vođstvo od tri gola razlike. Do kraja susreta domaći uspojevaju smanjiti rezultat na 6:5 ali više od toga nisu mogli.
U narednom kolu u Nevesinju gostuje Radnički iz Novog Goražda, a Young Boys putuje u Foču gdje ih čeka KMF “Medicinski fakultet”.