KMF “Nevesinje” na najbolji način okončao je prvi dio sezone u Drugoj ligi Republike Srpske “Jug” pošto je u meču sedmog kola slavio na gostovanju kod bivšeg prvaka Bih KMF “Tango” u Istočnom Sarajevu rezultatom 2:0.
Tango i Nevesinje odigrali su jako tvrdu utakmicu, baš kakva i priliči nekadašnjim premijerligašima.
Gosti su do prednosti stigli u 23. minutu pogotkom Gorana Kljakića, da bi konačnih 2:0 donio Dejan Kovačević dva minuta prije kraja susreta.
Nevesinjski klub je na sjajan način okončao prvi dio sezone u Drugoj ligi “Jug” jer je u šest odigranih utakmica upisao isto toliko pobjeda uz gol razliku 48:12 (+36) i na zimsku pauzu odlazi uvjerljivo sa prve pozicije na