Futsaleri Salinesa i Kaskade podijelili su bodove u utakmici 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigravši 3:3.

Dobro je krenulo za Tuzlake. Golom Denija Imširovića poveli su u 8. minutu sa 1:0, a onda je Amar Hasić duplirao vodstvo Jarčeva u 16. minutu.

Gosti uspjevaju da se vrate u susret u posljednjim trenucima prvog dijela kada sopstvenu mrežu pogađa kapiten Jarčeva, Denis Isanović.

To kao da je dalo krila gostima, koji u drugom poluvremenu ne dozvoljavaju domaćinu da stignu do pogotka, a onda na krilima sjajnog Emira Milanovića u 34. minutu stižu do potpunog preokreta. Nekada najbolji strijelac Premijer lige je sa dva brza gola u ovoj minuti potpuno okrenuo rezultat i ostavio domaće u situaciji da jure zaostatak u finišu meča.

To su i uspjeli u 37. minutu kada se Denis Isanović iskupljuje za autogol i donosi bod Salinesu.

FC SALINES – MNK KASKADA 3:3 (2:1)
SKPC ”Mejdan”
Gledalaca: 200
Sudije: Siniša Ivančević i Tomislav Gračanin (oba Banja Luka)
Strijelci: 1:0 Imširović 8, 2:0 Hasić 16, 2:1 Isanović 20 (ag), 2:2 Milanović 34, 2:3 Milanović 34, 3:3 Isanović 37
Žuti kartoni: Milanović, Marinković (Salines); Hamidović, Milanović (Kaskada)
Crvenik karton: Husejin Mehanović (trener MNK Kaskada) 37

Salines: Hodžić, Buljubašić, Isanović, Marinković, Ramić, Milanović, Selimović, Muratović, Džombić, Hasić, Idriz, Kaurin, Imširović, Marković

Kaskada: Alibegović, Husejnović, Džindić, Huskanović, Demirović, Kakeš, Gazibegović, Mujanović, Krdžić, Hamidović, Musić, Gemić, Milanović