Ni u drugom prijateljskom meču koji su odigrale reprezentacije Crne Gore i Kipra nije bilo pobednika.

Posle 4:4 u prvom duelu, Crnogorci i Kiprani su remizirali i u revanšu, ovog puta rezultat je bio 3:3. Eldin Ćorović je doveo domaćina u vođstvo u 7. minutu meča, a mrežu Sekulića za 1:1 zatresao je Manoli tri minuta kasnije. Ipak, do odlaska na odmor prvo Zoran Barović u 16. , a zatim ponovo Eldin Ćorović u 20. minutu donose dva gola prednosti Crnoj Gori. Nije bilo pogodaka u prvih deset minuta nastavka, a onda prvo Hadžigeorgiju u 31. minutu smanjuje na 3:2, da bi Cezar Pereira dva minuta kasnije postavio konačnih Crna Gora – Kipar 3:3. U drugom meču omladinskih reprezentacija Kipar je ponovo bio uspešniji, ovog puta rezultat je bio 2:0.