Derbi severa Crne Gore pripao je Brskovu.

Mojkovčani su odigrali još jednu fenomenalnu utakmicu, vezali su drugu uzastopnu pobedu, ovog puta protiv Berana i na taj način su potvrdili da ove sezone imaju šampionske ambicije. Prvo poluvreme proteklo je u opreznoj igri oba rivala, a golmani Vučetić i Asanović bili su na visini zadatka. Ipak, u samom finišu viđeno je puno uzbuđenja! Gost je prvi stigao do gola i to preko iskusnog Aleksandra Bojovića u 19. minutu, ali je samo minut kasnije odgovorio trenutno drugi strelac crnogorskog šampionata Mileta Vučetić pa se na odmor otišlo u rezultatskom egalu. Nastavak utakmice opravdao je očekivanja svih prisutnih u hali u Mojkovcu. U 24. minutu dosuđen je penal za domaćina, a igrač Berana Đuro Milanović isključen je zbog drugog žutog kartona. Odgovornost je preuzeo Vučetić, u prvi mah penal nije pretvorio u gol, ali se ubrzo ispravio i doneo Brskovu novu prednost. Pokušavali su gosti na sve načine da stignu do izjednačenja, među stativama domaćina briljirao je Danilo Vučetić, a u 29. minutu Svetozar Ćorić doneo je dva gola prednosti Mojkovčanima. Zaigrali su gosti i sa pet igrača u polju, a u poslednjem minutu utakmice svoju fenomenalnu partiju golom je krunisao golman i kapiten domaćina Danilo Vučetić čime je postavio konačnih Brskovo – Berane 4:1. Ovom pobedom Brskovo je napravilo ogroman korak ka plej ofu, dok će Berane u nastavku sezone pokušati da poboljša bodovni saldo i priključi se vrhu tabele koja trenutno izgleda ovako:

Brskovo – Berane 4:1 (1:1)

Strelci: Mileta Vučetić 20. i 24. , Svetozar Ćorić 29. i Danilo Vučetić 40. – Aleksandar Bojović 19.

Sudije: Vladimir Šaković i Dražen Vukčević.

Dvorana: OŠ Vuksan Đukić, Mojkovac

Gledalaca: 250

Brskovo: Danilo Vučetić (golman, kapiten), Eldin Ćorović, Bojan Zejak, Nikola Radulović, Mileta Vučetić, Bojan Minić, Nikola Minić, Milovan Ćorić, Svetozar Ćorić, Nikola Vidaković.

Trener: –

Berane: Miloš Radunović (golman), Igor Asanović (golman, kapiten), Vaso Dubak, Aleksandar Bojović, Darko Vučetić, Đuro Milanović, Miljan Lutovac, Nikola Čojbašić, Vojislav Bojović, Lazar Ćulafić.

Trener: Rajko Dabetić