Prvi memorijalni turnir organizovan u čast Marka Bajčetića, kapitena Titograda koji je na tragičan način izgubio život u saobraćajnoj nesreći, završen je u podgoričkoj hali Verde.

Organizator turnira bio je upravo KMF Titograd, a u polufinalu su se sastali Nikšić i Berane, odnosno Titograd i Studentski dom. U tvrdoj i neizvesnoj utakmici u kojoj su briljirali golmani oba tima, Nikšić je golom Perovića u 12. minutu obezbedio minimalnu pobedu i plasman u finale, dok je Titograd u goleadi bio bolji od Studenata rezultatom 8:4. Strelci za Titograd bili su Barović u 6. , Durutović u 11. , Drašković u 13. , Novović u 17. i 18. , Bojanović u 18. , Spasojević u 27. i Miličić u 38. , dok su za Studentski dom pogađali Koprivica u 14. , Femić u 29. i 38. i Radonjić u 33. minutu. Finalnog dana turnira odigrane su dve utakmice. U revijalnom meču reprezentacija Crne Gore savladala je selekciju Prve crnogorske lige rezultatom 5:3, dok je u finalu Titograd posle penala bio bolji od Nikšića. U regularnom toku meča bilo je 4:4, a pogotke su postigli Miličić u 18. , Efović u 19. , Mugoša u 35. i Spasojević u 37. minutu za Titograd, a Kovačević u 7. , Perošević u 17. , Krunić u 23. i Bečanović u 28. minutu. Strelci iz penala bili su Bajović, Barović, Mugoša i Drašković za Titograd, a Vuković, Kovačević i Bečanović za Nikšić, dok je udarac Peraševića zaustavio Pejović. Za najboljeg golmana turnira proglašen je Borislav Ćirković iz Nikšića, najbolji igrač je Ranko Novović iz Titograda, dok je najbolji strelac Marko Spasojević iz iste ekipe. Bio je ovo odlično organizovan turnir koji će postati tradicija i kojim će se održavati sećanje na Marka Bajčetića.