KMF Bajo Pivljanin – KMF Titograd 2-3 (0-1)

KMF Bajo Pivljanin: Đurković, Ćalasan De., Vuletić, Ristić, Šušić, Vuković M., Durutović N., Vuković K., Durutović M., Kandić, Ćalasan Da., Osmajić, Radonjić, Maltez, Delić; KMF Titograd: Sekulić, Raičević, Mugoša, Drašković, Spasojević, Vidaković, Efović, Adžić, Miličić, Marković, Barović, Ćorović, Obradović, Nikolić. Strijelci: Vuković K. 2 za Bajo Pivljanin, a Marković i Adžić 2 za Titograd. Žuti karton: Durutović M., i Šušić.

Prvo“poluvjerme“ je završeno. Aktuelni šampion revanš dočekuje sa minimalnom prednošću. Titograd je od samog strata krenuo ofanzivno, sa visokim presingom i tako osvojio značajan broj lopti. Na drugoj strani se vidjelo da Đurković još jednom ima svoje veče. Ekipa Baja Pivljanina je rano ušla u problem sa prekršajima što je i bilo ključno za prednost gostiju. Igrao se 18. minut kada je Marković iskoristio kazneni udarac i donio prednost ekipi iz Podgorice. Ujedno to je i rezultat prvih 20 minuta. I drugi dio gosti su bolje otvorili, par sjajnih prilika nisu iskoristili, tačnije Đurković je odbranio. Sredinom drugog dijela Adžić se sjajno zagradio i duplirao prednost. Tek tada su domaći krenuli da igraju, napravili par prilika koje nisu iskoristili, dok je Adžić na drugoj strani realizovao sjajno izvedenu kontru za 0-3. U tom trenutku izgledalo je da je sve riješeno. Ipak za nepun minut tim Baja Pivljanina se vraća u meč, pogotcima mladog Koste Vukovića. Prvo majstorija sa 12-13 metara skinuo je paučinu Sekulićevog gola, a 40-tak sekundi kasije realizovao i kazneni udarac i tako postavio konačnih 2-3 i ostavio svom timu kakvu taku nadu pred revanš koji se igra u nedelju od 19.00h u Podgorici.