Na programu su revanš…

U prvim utakmicama polufinala play off-a u Prvoj Futsal ligi Crne Gore postignuti su sledeći rezultati:
KMF Bajo Pivljanin – KMF Brskovo 3 : 1 ( 2 : 0 )

KMF Studentski dom – KMF Titograd 0:5 (0:2)

U duelu između Baja Pivljanina i Brskova viđena je velika borba u kojoj je više pokazala domaća ekipa. U borbenoj i na momente nervoznoj igri bolje se snašla ekipa Baja Puvljanina i sa dva pogodka N. Durutovića i Delića do poluvremena stekla značajnu prednost. U nastavku su domaći nastavili sa agresivnom igrom što im je donijelo i treći pogodak u režiji Davidovića. I kada se činilo da će domaćin mirno privesti meč kraju, kao mnogo puta do sada, ekipa Brskova je uspjela da se uzdigne i golom Milanovića sačuva nadu da u revanšu pred svojom publikom mogu do finala.

Duel između Studentskog doma i Titograda donio je manje neizvjesnosti jer je ekipa aktuelnog prvaka Titograda odigrala vrhunski meč i čini se već obezbijedila plasman u finale. Otvorili su gosti meč ranim golom Spasojevića koji je do kraja prvog poluvremena udvostručio prednost svoje ekipe. U nastavku meča gosti su potpuno kontrolisali dešavanja na terenu, praktično spriječili ekipu Studentskog doma da ozbiljnije ugrozi gol sigurnog Sekulića, dok su Adžić, Marković i ponovo Spasojević potvrdili dominaciju za konačnih 0:5.