Večeras su odigrane preostale utakmice posljednjeg, 9. kola jesenskog dijela 1. HMNL!

MNK Olmissum Omiš – Alumnus Sesvete 7:1 (0:0)

Sastavi:

MNK Olmissum Omiš: Žarko Luketin, Josip Bilandžić, Antonio Juretić, Stjepan Perišić, Nikola Pavić (35′, 37′, 39′), Mijo Mišerda (30′), Božidar Baučić, Mateo Kolobarić, Josip Kolobarić, Duje Kustura, Mateo Galić, Matej Horvat (22′, 32′), Nikola Badrov, Josip Jurlina (23′), Duje Maretić (trener)

Alumnus Sesvete: Franko Jamičić, Mario Modrušan, Filip Pezelj (33′), Ivan Matan, Nikola Perković, Dario Markić, Saša Ledinščak, Filip Ukalović, Luka Davidović, Matija Rajh, Jakov Ungarov (trener)

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 0:0 vjerojatno niko nije očekivao neke značajnije promjene u drugom poluvremenu, ali dogodilo se sasvim suprotno. U drugom poluvremenu palo je osam pogodaka od čega čak sedam su zabili igrači Olmissuma i tako svojoj ekipi donijeli treće mjesto u ligi na kraju jesenskog dijela sezone.

IGRAČ UTAKMICE: Nikola Pavić (Olmissum)

Uspinjača Gimka – Futsal Dinamo 1:0 (1:0)

Sastavi:

Uspinjača Gimka: Marko Vuković, Ante Piplica, Nikola Gudasić (17′), David Mataja, Renato Koturović, Kristijan Postružin, Josip Brkić, Matija Uremović, Ivan Obšivač, Tino Čirjak, Silvio Toth, Renato Rumbak, Andrej Pandurević, Korab Morina (trener)

Futsal Dinamo: Mario Herceg, Karlo Maloševac, Ivan Šulentić, Mateo Mužar, Robert Grbić, Mihovil Prgomet, Tomislav Hercigonja, Vito Gagulić, Matija Đulvat, Danijel Dekanić, Hrvoje Penava, Filip Novak, Jakov Mudronja, Alen Jukić (trener)

Za razliku od prve današnje utakmice u ovoj utakmici smo vidjeli jedan pogodak u prvom poluvremenu, ali u drugom poluvremenu nijedan. Ovom pobjedom se ekipa Uspinjače odmakla od posljednje momčadi u ligi, ekipe Splita, i razlika u bodovima sad iznosi 7 bodova!

IGRAČ UTAKMICE: Nikola Gudasić (Uspinjača Gimka)

10 Split 11 0 3 8 3 27 42 -15

Podsjećamo vas kako još imate prilike glasovati za MVP-a 8. kola. Glasovati možete do ponedjeljka u 20 sati kada ćemo objaviti novu anketu u kojoj ćete birati MVP-a 9. kola. Više o još aktivnom izboru za MVP-a 8. kola možete pronaći na sljedećem linku.