Zanimljive zadnje dve utakmice  12. kola 1. HMNL.

OLMISSUM – ALUMNUS SESVETE 7:1 (5:0)

U meču Olmissum je imao uvjerljivu pobjedu protiv Alumnusa Sesvete-a.

U prvom poluvremenu Olmissum je postigao 5 golova, sa kojima pobeda je bila već ovjerena. Protivnik je u drugom poluvremenu postigao gol.

Strelci: 1: 0 Horvat (4 ′), 2: 0 Sekulić (5 ′), 3: 0 Jurlina (5 ′), 4: 0 Horvat (12 ′), 5: 0 Kolobarić (19 ′), 6: 0 Juretić (22 ′), 6: 1 Perović (28 ′), 7: 1 Miserda (35 ′).

FUTSAL DINAMO – AFC UNIVERSITAS 4: 2 (1: 2)

Gosti su otvorili utakmicu i sa dva gola postigli prednost u prvom poluvremenu, kada su domaćini pre kraja uspeli smanjiti na jedan gol.

No, u drugom poluvremenu gosti su imali malo prilika, a domaćini su bili dominantni na terenu. Sa dva gola napravili su preokret i osvojili tri boda.

Sa ovome su skočili na četvrto mesto, dok su gosti ostali na sedmom mestu tabele.

Strelci: 0: 1 Hrstić (9 ′), 0: 2 Tustonjić (11′), 1: 2 Prgomet (17 ′), 2: 2 Badrov (28 ′), 3: 2 Čekol (40 ′), 4: 2 Herceg (40 ‘).