Zanimljiv pogodak Futsal Dinama za pobedu u meču sa Crnicom.

FUTSAL DINAMO – CRNICA

5: 4 (1: 2)

Strelci: 0: 1 Subotić (3 ′), 1: 1 Badrov (4 ′), 1: 2 Matijević (6 ′), 1: 3 Perić (30 ′), 2: 3 Mudronja (31 ′), 2: 4 Shamia (33 ′), 3: 4 Penava (34 ′), 4: 4 Badrov (36 ′), 5: 4 Badrov (40 ′).

Futsaleri Crnice postigli su prvi gol u 3. minuti, od Subotića. Badrov iz Dinama odmah je reagovao i postigao pogodak za 1: 1, nakon jedne minute. Perić je pogodio u 6. minuti za 1: 2. Bilo je neizvjesno i aktivno do kraja prvog poluvremena, uz žuti karton za goste I penal, ali drugih golova nije bilo.

U drugom poluvremenu Crnica je imala veliki broj prilika, ali i u sredini su dobijeni golove. Perić u 30. minuti zabija za 1: 3. Dinamo se mudro vratio, kada je Mudronja u 31. minuti pogodio za 2: 3. Dve minute kasnije, Šamija je pogodio za 2: 4. U isto vreme Dinamo je uzvratio sa Penave i smanjio na 3: 4. Do izednačenja je došlo u 36. minuti sa Badrova iz Dinama, koji je sa 10 metara postigao pogodak za 4: 4. Presudan je bio zadnji minut kada je Badrov ponovo pogodio sa 7 metara za veliki preokret 5: 4. Za nekoliko sekundi do kraja Crnica nije stigla izednačiti.