Na oproštaju od Lige šampiona Novo Vrijeme Apfel upisalo je i treći poraz.

U neizvesnom meču bolji, srećniji i spretniji od Makarana bili su igrači Sibirijaka i na kraju su slavili sa 3:1. Posle izjednačenih prvih 20 minuta igre u kojima su briljirali golmani oba tima, na odmor se otišlo rezultatom 0:0. Prvi do gola u nastavku stiže šampion Hrvatske i to preko neumornog Osredkara u 23. minutu. Pokušavali su Rusi da se vrate u igru na sve načine ali je Bašković branio fenomenalno i nije dozvoljavao promenu rezultata sve do 32. minuta kada Islamov topovskim udarcem šalje loptu iza leđa makarske hobotnice. U samom finišu meča Joan koristi penal sa 10 metara, a Bastrikov stavlja tačku na pobedu Rusa. Detalje sa poslednje utakmice hrvatskog predstavnika u Ligi šampiona možete pogledati na početku teksta.