Večeras smo imali priliku videti optimističnu utakmicu koja ulijeva motivaciju nakon poraza i drugu sigurnu utakmicu koja je dovela do definitivne pobjede.

USPINJAČA GIMKA – NOVO VRIJEME APFEL

0:2 (0:1)

Strelci: 0:1 Jelavić (11′), 0:2 Osredkar (27′)

Novo Vrijeme je  prekinulo crnu seriju pobjedom na gostovanju kod MNK Uspinjače Gimke. U prvom poluvremenu su zabili gol u 11. minuti, a tako optimistično nastavili i u drugom poluvremenu kad u 27. minuti potvrdili svoju prednost i pobedu. Sa ovom pobjedom iz Novog Vrijemena najavili su povratak na 2. mjesto tabele 1. HMNL.

CRNICA – ALUMNUS SESVETE

4:3 (1:0)

Strelci: 1:0 Škugor (14′), 1:1 Markić (22′), 1:2 Andrijašević (30′), 2:2 Škugor (34′), 3:2 Vuković (34′), 3:3 Ledinščak (35′), 4:3 Matijević (39′)

U prvom poluvremenu u 14. minuti Crnica dolazi do prednosti. U 22. minuti gosti brzo dolaze do izjednačenja golom iz 8 metra. U nastavku nema prilika, do 30. minuti rezultat je isti za obe strane, 2: 2. U 32. minuti Crnica dolazi do prednosti sa 3:2. U 34. minuti opet nastaje izednacenje sa 3:3 kada kod publike nastaje tenzija. U 39. minuti Matijevic rjesava ovu utakmicu i donosi Crnici vasna tri boda.