U utorak je prvo Vrgorac s petardom pobjedio Petrinjčicu. Petrinjičica je povela preko Alena Lovrekovića ,a onda je Vrgorac krenuo napdati. Redali su se golovi prvo je Duško Martinac zabio u 12. minuti, zatim i Ante Kraljević zabija u 15. također na asistenciju Josipa Sutona. U 20. minuti ponovo se u strijelce upisuje Duško Martinac, ovog puta na asistenciju Luke Sutona. Drugo poluvrijeme je krenulo, a Duško je ovog puta asistent Luki Sutonu u 23. minuti. 34. minuta donosi dva pogotka Josipa Sesara, a u 36. i 39. minuta za konačnih 8:1 zabija Antonio Pervan. Treba istaknuti kako je Josip Suton imao 3 asistencije, a Mateo Kozarić 2.

Za Vrgorac su nastupili: Marko Odža, Josip Suton, Luka Suton, Duško Martinac, Josip Sesar; Marko Vučić, Ante Kraljević, Ivan Grbavac, Mateo Kozarić, Ante Babić, Mate Marinović, Marko Gašpar, Antonio Pervan

Za Petrinjičicu su nastupili: Vladimir Pezić, Alen Lovrekvić, Tin Gršić, Josip Gorup, Danijel Matković, Toni Ivšić, Leonardo Papić

Malo kasnije u Splitu se odigrala utakmica između Splita i Crnice. Bila je to druga utakmica istih protivnika u 3 dana. Ovog puta je Split nadigrao Crnicu s 4:1. Jefferson Melo prvo zabija u 3. minuti na asistenciju Ricarda Caputa, a za 2:0 zabija na asistenciju Bože Sučića. U drugom poluvremenu nadu gostima vraća Miloš Stojković za 2:1, ali crveni karton Robertu-Vinku Pavičiću u 31. minuti  je odredio smjer utakmice te golovima Jeffersona u 33. i Bože Sučića u 36. dolazimo do konačnih 4:1.

Za Split su nastupili: Nikola Čizmić, Ricardo Caputo, Jefferson Melo, Luka Perić, Božo Sučić; Luka Pavlović, Petar Zečić, Jakov Hrstić, Toni Kirevski, Alen Marić, Luka Tešija, Milan Simpson, Vicko Radić

Za Crnicu su nastupili: Savolainen Juha-Matti, Niko Škugor, Saša Subotić, Miloš Stojković, Marinko Šamija; Filip Radaj, Marko Marčić, Josip Vukičević, Alen Protega, Robert-Vinko Pavičić, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Antonio Perić, Josip Radić

U srijedu gledamo dvije uzbudljive utakmice. U Sesvetama se pobjednik saznao tek nakon izvođenja penala. Za vikend je Alumnus pobjedio Uspinjaču Gimku s visokih 8:1, a jučer je Uspinjača vratila za taj poraz izbacivši ih iz Kupa. Alumnus je poveo s 2:0 golovima Saše Ledinščak u 9. minuti i Ivana Matana u 13. minuti. U drugom poluvremenu Silvio Toth prvo zabija za 2:1 u 34. minuti da bi Kristijan Postružin sa zvukom sirene zabio za 2:2. Usljedila je lutrija penala gdje se bolje snašla Uspinjača Gimka zabivši sva tri penala, dok je Alumnus zabio samo jedan te je konačni rezultat 5:3.

Za Alumnus su nastupili: Mario Modrušan, Ivan Matan, Nikola Perković, Dario Markić, Franko Jamičić,  Luka Davidović, Ante Matan, Filip Ukalović, Matija Rajh, Saša Ledinščak

Za Uspinjaču Gimku su nastupili: Marko Vuković, Nikola Gudasić, David Mataja, Kristijan Postružin, Renato Koturović;  Ante Piplica, Matija Uremović, Silvio Toth, Andrej Pandurević, Tino Čirjak, Ivan Obšivač

U Omišu je Olmissum pobjedio Futsal Dinamo, koji je došao u malo oslabljenom sastavu, rezultatom 3:2. Olmissum je poveo tri puta golovima Valerija Jurića u 1. minuti, Nikole Pavića u 7. minuti i golom Stjepana Perišića u 33. minuti. Za Futsal Dinamo dvostruki strijelac bio je Mihovil Prgomet u 5. i 28. minuti.

Za Futsal Dinamo su nastupili: Davor Kanjuh, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Karlo Maloševac, Ivan Šulentić, Dominik Cvišić, Robert Grbić, Mateo Mužar, Mihovil Prgomet, Josip Grubeša, Jakov Mudronja, Tomislav Hercigonja

Za Olmissum su nastupili: Žarko Luketin, Nikola Pavić, Antonio Juretić, Stjepan Perišić, Valerije Jurić; Josip Bilandžić, Duje Kustura, Nikola Badrov, Mijo Mišerda, Josip Jurlina, Matej Horvat, Mateo Kolobarić, Antonio Sekulić

Dodajmo još da će se Final-foura hrvatskog kupa igrati u Karlovcu 21. i 22. prosinca.