Večeras u 1.HMNL imali smo priliku gledati jedan izjednačen meč i dva druga sa iznenađenjima  u posljednjim sekundama…

FUTSAL KLUB OSIJEK- FUTSAL DINAMO

3:3 (2:1)

Strelci: 1:0 Šimašek ( 7′), 1:1 Čekol, 2:1 De Lima Da Silva (15′).

U dvorani Zrinjevac u Osijeku domaćini su poveli, a Dinamo je u samoj završnici došao do vodstva. Osječani su u igri sa golmanom-igračem u posljednjim minutima stigli do važnog boda u borbi za opstanak.

MNK OLMISSUM – MNK SQUARE

3:2 (1:2)

Strelci: 0:1 Rezo (6′), 0:2 Konsuo (8′), 1:2 Pavić (19′), 2:2 Kustura (23′), 3:2 Pavić (40′).

Goste sa Squera u prvom poluvremenu su imali prednost od dva gola. Ali u drugom poluvremenu došlo do preokreta i pobede Olmissuma u teškoj igri.

HMNK VRGORAC – AFC UNIVERSITAS

5:4 (3:1)

Strelci: 1:0 Martinac (2′), 1:1 Kosor (4′), 2:1 Martinac (15′), 3:1 Pervan (18′), 3:2 Gotovac (21′), 4:2 Gudasić (26′), 4:3 Hrstić (33′), 4:4 Hrstić (40′), 5:4 Martinac (40′).

U prvom poluvremenu Vrgorac je vodio sa dva gola, dok je Universitas imao jedan pogodak. Napeta i neizvjesna situacija dogodila se u drugom poluvremenu, kada je Universitas postigao isti broj golova. U borbenoj igri čak u posljednjim sekundama Vrgorac postigao neočekivani gol za pobjedu i osvajanje tri boda.