Od 29. siječnja do 1. veljače se u Osijeku igra posljednji krug kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo. Na turniru će nastupiti reprezentacije Hrvatske, Azerbajdžana, Slovačke i Rusije. Pobjednik skupine ide izravno na Svjetsko prvenstvo dok drugoplasirana ekipa ide u doigravanje za posljednja dva mjesta u Litvi.

 

Igrači koje su izbornici ove četiri reprezentacije pozvali za završne pripreme za turnir su:

 

AZERBAJDŽAN:

Rovshan Huseynli, Araz (Azerbajdžan)
Emin Kurdov, EKOL (Azerbajdžan)
Rizvan Farzaliyev, Araz (Azerbajdžan)
Amir Shojaei, Araz (Azerbajdžan)
Isa Atayev, Araz (Azerbajdžan)
Oliveira Da Nascimento, Alarabi Sporting Club (Kuvajt)
Jonathan Luiz De Angelis, Alarabi Sporting Club (Kuvajt)
Ramiz Chovdarov, Araz (Azerbajdžan)
Rafael Vilela, Palma (Spain)
Eduardo Borges, ACCS Futsal Club Paris (Francuska)
Xatai Baghirov, Araz (Azerbajdžan)
Thiago Telles Martins, Norilsk Nikel (Rusija)
Eshagh Soorghali, Azarakhsh (Iran)
Everton Cardoso, Levante (Španjolska)

 

HRVATSKA:

Žarko Luketin, Olmissum (Hrvatska)
Zoran Primić, Square (Hrvatska)
Luka Suton, Vrgorac (Hrvatska)
Josip Suton, Vrgorac (Hrvatska)
Duško Martinac, Vrgorac (Hrvatska)
Matej Horvat, Olmissum (Hrvatska)
Luka Perić, Split (Hrvatska)
Kristijan Postružin, Uspinjača (Hrvatska)
Tihomir Novak, AC Sparta Praha (Češka)
Franco Jelovčić, Real Rieti (Italija)
Marinko Šamija, Crnica (Hrvatska)
Marko Vuković, Uspinjača (Hrvatska)
Toni Jelavić, Vrgorac (Hrvatska)
David Mataja, Uspinjača (Hrvatska)
Josip Jurlina, Olmissum (Hrvatska)
Duje Bajrušović, Novo Vrijeme (Hrvatska)
Vedran Matošević, Dobovec (Slovenija)
Davor Kanjuh, Futsal Dinamo (Hrvatska)

 

RUSIJA:

Georgi Zamtaradze, MFK KPRF (Rusija)
Dmitrii Putilov, MFK Synara (Rusija)
Albert Zeider, MFK KPRF (Rusija)
Daniil Davydov, IFC Gazprom-Ugra (Rusija)
Nikolai Shisterov, IFC Gazprom-Ugra (Rusija)
Andrei Afanasyev, IFC Gazprom-Ugra (Rusija)
Yanar Asadov, MFK KPRF (Rusija)
Artem Niyazov, MFK KPRF (Rusija)
Romulo, MFK KPRF (Rusija)
Arser Bagirov, MFK KPRF (Rusija)
Ivan Milovanov, MFK Tyumen (Rusija)
Sergei Abramovich, MFK Tyumen (Rusija)
Artem Antoshkin, MFK Tyumen (Rusija)
Ruslan Kudziev, MFK Norilsk Nickel (Rusija)
Rishat Kolyarov, MFK Norilsk Nickel (Rusija)
Sergei Abramov, MFK Synara (Rusija)
Eder Lima, Corinthians (Brazil)
Robinho, Benfica SL (Portugal)

 

SLOVAČKA:

Richard Oberman, MIMEL Lučenec (Slovačka)
Milan Herko, MŠK Žilina Futsal (Slovačka)
Erik Klema, MIMEL Lučenec (Slovačka)
Tomaš Drahovsky, AC Sparta Praha (Češka)
Gabriel Rick, AC Sparta Praha (Češka)
Martin Doša, FK ERA-PACK Chrudim (Češka)
Matuš Kyjovsky, MIBA Banska Bystrica (Slovačka)
Matuš Ševčik, MŠK Žilina Futsal (Slovačka)
Martin Zdrahal, SK Interobal Plzen (Češka)
Peter Kozar, SK Interobal Plzen (Češka)
Vojtech Turek, CLN Cus Molise (Italija)
Martin Pechy, MIBA Banska Bystrica (Slovačka)
Marian Hudek, ŠK Makroteam Žilina (Slovačka)
Marek Belanik, MŠK Žilina Futsal (Slovačka)

 

Slovačka i Azerbajdžan će nastupati s gore navedenih 14 igrača dok su Hrvatska i Rusija poveli više od 14 igrača.

 

RASPORED UTAKMICA SE NALAZI NA SLICI:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.