Prije par minuta završeno je finale Hrvatskog malonogometnog kupa! Uspinjača je obranila titulu osvajača kupa!

Uspinjača – Olmissum 5:1 (1:1)

SASTAVI:

Uspinjača: Marko Vuković, Ante Piplica, Silvio Toth, David Mataja (3′, 28′, 28′), Renato Koturović, Kristijan Postružin (32′), Matija Uremović, Ivan Obšivač, Tino Čirjak, Nikola Gudasić (38′), Andrej Pandurević, Renato Rumbak, Josip Brkić, Korab Morina (trener)

Olmissum: Žarko Luketin, Josip Bilandžić, Antonio Juretić, Nikola Pavić, Stjepan Perišić, Valerije Jurić, Duje Kustura (13′), Nikola Badrov, Josip Jurlina, Matej Horvat, Mijo Mišerda, Josip Kolobarić, Mateo Kolobarić, Antonio Sekulić, Duje Maretić (trener)

IGRAČ UTAKMICE: David Mataja (Uspinjača, 3 pogotka)

SAŽETAK UTAKMICE: Branitelji naslova su otvorili utakmicu furiozno i poveli već u 3. minuti golom Mataje. Utakmicu je u egal doveo Kustura pogotkom u 13. minuti te se rezultatom 1:1 završilo prvo poluvrijeme. Mataja u 28. minuti postiže nove golove (2!) i dovodi Uspinjaču korak do obrane titule! Kakva utakmica Mataje! Postružin povećava vodstvo na 4:1 u 32. minuti, a točku na i stavlja Gudasić u 38. minuti kada zabija za konačnih 5:1 i obranu titule osvajača kupa!

Futsal Balkan čestita Uspinjači na novoj tituli!