Sа posljednje tri odigrane utakmice, završeno je 10. kolo Prve Futsal Lige u Hrvatskoj.

Osijek Kelme 2:3 Alumnus Sesvete

1:o Pandurević (1′)

1:1 Markić (7′)

1:2 Tolić (26′)

2:2 Šalaj (33′)

2:3 Markić (40′)

Bila je ovo utakmica sa puno prilika. Osiječani su poveli u prvoj minuti susreta. Već u 7.minuti dolazi do gola sa druge strane i rezultat 1 : 1. U drugom delu utakmice preokret 1 : 2 u 26.minuti. U 33. minuti domaćini su došli do poravnavanja rezultata, u zadnjoj minuti pogađaju gol za velika 3 boda.

Crnica 3 : 2 Olmisum

0:1 Kolobarić (5′)

1:1 Subotić (17′)

2:1 Šamija (18′)

3:1 Subotić (22′)

3:2 Postružin (35′)

Olmissum u 5. minuti utakmice dolazi do prednosti. U 17. minute dolazi do 1 : 1 i odmah u 18. minuti  2  : 1. Već u dvadeset I drugoj minuti nastavka drugom poluvremenu Crnica dolazi do povećanja prednosti iz slobodnog udarca 3:1. U 35. minuti Olmissum igrom sa golmanom igračem gde dolazi do gola.

Futsal Dinamo 1 : 3 Novo Vrijeme Apfel

0:1 Osredkar  (11′)

0:2 Osredkar (12′)

1:2 Prgomet (22′)

1:3 Jelavić (27′)

U 11. i 12. minutu Novo Vrijeme dobija rezultat 0:2 i ovo je velika prednost do sredine utakmice. Futsal Dinamo je smanjio na 1:2 u 22. U 27. minuti Novo Vrijeme  opet povećava svoju prednost na 1:3 i ovaj rezultat ostaje do kraja utakmice.

Dan pre ovih utakmica, dobijeni su dobro poznati rezultati Uspinjača Gimka – Vrgorac 2 : 0 i Universitas – Square 3 : 2.