KUKOLJ SRUŠIO VRANJANCE: Nova Pazova upisala još jednu 'trojku'!

KMF Nova Pazova Facebook.com/ KMF Nova Pazova KMF Nova Pazova

Nova Pazova nastavlja sa pobedama!

Kao i u prvom kolu, kada su slavili na gostovanju Smederevu rezultatom 4:1, futsaleri Nove Pazove istim rezultatom bili su bolji i od Vranja. Da gosti sa juga Srbije nisu došli sa belom zastavom na ovu utakmicu pokazao je Dejan Veličković u 6. minutu kada je posle prekida loptu sproveo iza leđa Vulića za 0:1. Radost Vranjanaca nije dugo trajala jer je već minut kasnije Boško Kukolj postigao svoj prvi pogodak na ovoj utakmici i poravnao rezultat. Usledili su novi napadi domaće ekipe, a gosti su opasno pretili posle kontri i polukontri, ali promene rezultata nije bilo sve do 14. minuta kada Kukolj ponovo pogađa i donosi prednost domaćinu. Na samom startu drugog dela igre iskusni Živić postigao je pogodak za 3:1 i tada je delovalo da će Nova Pazova stići do rutinske pobede. Ipak, Vranjanci se nisu predavali, pokušali su na sve načine da se vrate u meč, ali je raspoloženi Jakov Vulić ponovo bio na reprezentativnom nivou. I posle nekoliko neiskorišćenih prilika gostiju usledila je kazna, a egzekutor je ko drugi nego fenomenalni Boško Kukolj koji kompletira het trik u 29. minutu i stavlja tačku na ovu utakmicu. Nova Pazova je šampionat krenula fenomenalno sa dve pobede na isto toliko utakmica, dok za Vranjance sezona tek sada počinje, pošto su u prva dva meča poraženi od prvih favorita za finale plej ofa, Ekonomca i Nove Pazove.