Hrvatska futsal reprezentacija pobedila je Dansku.

Hrvatska – Danska

4: 1

Ovom pobedom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2022. godine nakon dva odigrana kola, Hrvati imaju maksimalan bodovni učinak.

Nakon 1: 1 u prvom poluvremenu, Hrvatska se sigurnom igrom u nastavku došla do pobede.

Strelci: 0: 1 J. Suton (7 ′), 1: 1 Jørgensen (10 ′), 1: 2 Perišić (24 ′), 1: 3 Marinović (32′), 1: 4 Matošević (35 ′)

Prvi pogodak postignut je u 7. minuti sa 9 metara, kada su nakon tri minute domaćini izednačili. Celo prvo poluvreme obeležilo je puno prilika za Perića i Falcona, ali one nisu iskorištene.

U drugom poluvremenu situacija se promenila u 24. minuti, kada je Hrvatska postigla još jedan gol. Ovo stvara borbenu igru, Danci žele uzvratiti sa Habibijem i Hansenom. Nakon pet minuta u 34. minuti, Hrvatska je trećim golom osigurala pobedu. Tada utakmica započinje igru sa golmanom – igračem Danske, ali Hrvatska postiže četvrti gol u 35. minuti.