Ekipa makedonskog futsal prvaka “Shkupija” sa 3: 0 savladala je ekipu “Blue Magic Dublina” iz Irske.

U meču preliminarnog kruga Lige Šampiona “Shkupi” su se plasirali u glavne kvalifikacije, među 32 najbolje ekipe u Evropi.
Utakmicu su odigrali na svom parketu u areni “Boris Trajkovski” u Skoplju i kao domaćin su izvojevali pobedu.
Trener Zoran Lekić odlično je pripremio svoje igrače za meč. Prvi pogodak Seferi je postigao u 6. minuti iz penala, kada je prethodno Santos grubo krenuo prema njemu i faulirao ga, nakon čega je dobio crveni karton.
Drugi pogodak bio je autogol Lemesa Soraesa u 32. minuti. Neziri je bio strelac trećeg gola u finišu meča.
Igrače koji su branili boje “Shkupija” su Agushi, Berisha, Petrović, Neziri, Ceka, Memedi, Leveski, Seferi, Dimoski, Jakupi, Stojanovski, Fazliu.
Protivnici sa “Dublina” su bili Lucas, Quinck, Wendrak, Gojan, Anitoal, Jocić, Calderon, Dos Santos, Marins, Paketuras, De Souza Santos, Bourne, Kovaluk, Lemes Soares, Micoski.
Sudije6 utakmice bili su Julien Lan i Aureli Uzan (Francuska), kao i Josip Barton (MKD).