Druga makedonska liga završila je 6. kolo…

KMF PROEKT B 7 – 10 KMF SEE UNIVERSITI

Vrlo zanimljiva utakmica u kojoj su mladi iz Proekta B napadali i stvarali šanse, a Universiti čekali kontre. Onda Proekt promašuje nekoliko puta i Universiti postiže golove, čak imalo je period u kojeg su imali prednost od 1-5.

Ali Projekt B je ponovo napao, postigao dva brza gola i na poluvremenu otišao sa rezultatom 3-5.

Proekt B kada je ušao u drugom poluvremenu, napravio veliki preokret i došao do 7-5.
Međutim, Universiti sa čekanjem na kontranapade su postigli još jedan preokret i slavili sa konačnim rezultatom 7-10.

KMF SHKENDIJA 10-2 KMF OVČE POLE

Škendija je još jednom pokazala da je favorit za ulazak u Prvu ligu.

Ovo je bila velika pobjeda po brojem golova I sigurna igra.

ENHALON 2-4 VELESHTA

Iako je Enhalon bio favorit, Veleshta je još jednom zabelježila važnu pobjedu nad Enhalonom.

Ovom pobjedom Veleshta se uključuje u borbu za prvu Ligu i neizvjesna igra će biti do kraja.