Futsal Shkupi označio je rekordnu pobjedu sa brojem golova, u istoriji lokalnog futsala.

U sportskoj dvorani “Enver Idrizi” u naselju Serava savladali ekipu Kratova sa 37: 0.

Ovo je najveca pobjeda za tim iz Čaira, osnovan 2014. godine koji iza sebe ima 3 naslova prvaka i osvojen pehar.

Iako bez svojih najboljih igrača, poput Erkana Seferija, Dragana Petrovića i golmana Ivana Stojanovskog, momčad iz Shkupija od prve minute napada postižući golove gotovo u svakoj minuti.

Prvi gol je postigao Ismet Ceka, koji je utakmicu završio sa 6 postignutih golova, dok je kapiten Zoran Leveski dao 15 golova i Erkan Shabani 7 golova.

Prvo poluvreme završilo je rezultatom 17: 0, dok su u drugom poluvremenu “belo-plavi” zabijali svake minute. Pored Leveskog, Šabani i Ceke koji su ponovo postigli pogodak, na listi strelaca ove utakmice našli su se i Burak Memedi sa 3 gola, Ivan Sotirovski 3 gola, Arsim Fazliu i Nikola Dimovski.

Sa ovom pobedom, Futsal Shkupi se vraća u trku za naslov prvaka. Nakon posljednjih 14 kola, Shkupi sa 35 bodova rangiran je na trećoj poziciji, nakon KMF Proekt koji je na prvoj poziciji sa 38 bodova i Futsal kluba Arben Bajramija, koji je sa 37 bodova rangiran na drugoj poziciji.