Nije bilo iznenađenja u meču osmine finala Kupa Srbije odigranom u Smederevskoj Palanci.

Jedna od najboljih ekipa Srbije, Nova Pazova, posle preokreta je savladala osvajača Kupa Zapadne Srbije Partenon rezultatom 2:4. Odlično se držao domaćin, prepoznatljivom igrom u kojoj iz čvrste defanzive dolaze do opasnih kontra napada i na odmor su otišli uz minimalnu prednost. Reprezentativnog golmana Vulića savladao je Nenad Simić u 16. minutu i tako doneo erupciju oduševljenja kod oko 300 navijača koji su prisustvovali ovoj utakmici. Ipak, iskustvo gostujuće ekipe došlo je do izražaja u nastavku utakmice pa je Nova Pazova prvo stigla do izjednačenja preko Tepavčevića u 25. minutu, a preokret je doneo Kukolj minut kasnije. Stefan Stanojević je golom u 33. minutu najavio da će prvoligaš opravdati ulogu favorita i plasirati se među osam najboljih timova najmasovnijeg futsal takmičenja u Srbiji, ali je drugi Simić, Vladimir, u istom minutu smanjio na 2:3. Snage za nešto više Partenon nije imao pa je Tepavčević svojim drugim golom na meču u 34. minutu stavio tačku i postavio konačnih 2:4! Skraćeni snimak meča iz Smederevske Palanke možete pronaći na početku teksta.