KMF Palež iz Obrenovca plasirao se u polufinale Kupa Beograda.

Braća Grujičić i ekipa bili su bolji od Bjankonera u Kovilovu rezultatom 7:2, a do trijumfa su došli njihovom prepoznatljivom igrom sa pet igrača u polju. Marko Roksić se još jednom pokazao da je jedan od tehnički najpotkovanijih čuvara mreže u Srbiji, pa se pored sjajnih odbrana istakao i sa dva postignuta pogotka. Od samog starta utakmice Palež je pokazao da je ekipa prvoligaškog kvaliteta, stigao je dva gola prednosti, a sve što su Bjankoneri uspeli protiv raspoloženog rivala jeste da smanje rezultat na 2:1 i 3:2. To ipak nije bilo dovoljno za prolaz u polufinale, a Obrenovčani su potvrdili da su im ove sezone ambicije visoke, kako u šampionatu, tako i u Kupu.

Bjankoneri – Palež 2:7

Strelci: Miloš Radosavljević 18. i 29. minut – Srđan Grujičić 14. i 38. , Miloš Šarić 16. , Marko Roksić 29. i 35. , Željko Grujičić 39. i Antonije Pavličević 39. minut

Bjankoneri: Stevan Ljubić – Stefan Krstić, Nemanja Milosavljević, Miloš Papić, Nikola Milosavljević.

Klupa: Milan Stojković, Vladimir Blagojević, Mihajlo Ljubić, Miloš Radosavljević, Đorđe Stojić i Marko Ilić.

Palež: Marko Roksić – Stefan Stefanović, Miloš Cerović, Srđan Grujičić, Antonije Pavličević.

Klupa: Željko Grujičić, Miloš Šarić, Luka Vučićević.