Aktuelni šampion slavio posle velike borbe, Pazar još jednom pokazao da je zasluženo u finalu!

U prvoj utakmici play off-a, futsaleri Ekonomca slavili su 3:0 na domaćem terenu protiv Novog Pazara koji je još jednom pokazao da je zasluženo u finalu.

Posle prvog poluvremena rezultat je bio 0:0, da bi golove za domaćina u nastavku postigli:

Ivanković u 26.minutu, Sorokin u 30.minutu i Igor u 33.minutu.

Svoje utiske preneo nam je Srđan Ivanković:

Utakmica dostojna finala, očekivano tvrda i zanimljiva ali na kraju mislim da je bolji pobijedio. Ekipa Novog Pazara je dala očekivano dobar otpor, znali smo da ce biti teško i da utakmica neće biti lako rjesena do samog kraja, prema tome smo morali da budemo strpljivi, samouvjereni i hrabri.Tako je i bilo nasa vjera i želja za pobjedom i naš kvalitet je došao do izržaja, podizali smo ritam igre i posle prvog pogotka takodje nismo stali jer Ekonomac samo tako zna da igra, napadacki i autoritativno…tako cemo da pristupimo u revansu i razmisljamo samo o pobjedi i 11.tituli.Očekujemo jos veći otpor protivnika ali spremni smo na sve i željno idemo da se nadigravamo i uživamo u igri, volimo ovakve utakmice tako da motiva nece nedostajati. Želio bih da istaknem sjajnu atmosferu u hali Jezero i da se zahvalim našim navijacima sto su dosli u velikom broju i pozivam sve ljubitelje futsala da isprate ovo finale jer sam siguran da imaju sta da vide i da uzivaju u najboljem futsalu sto Srbija nudi.