Beogradski derbi obeležila je ekipa FON-a!

‘Četa iz Jove Ilića’ dominirala je u svim segmentima igre i na kraju je upisala ubedljivu pobedu protiv Srpske, a konačan rezultat bio je 5:0. Od samog starta meča ‘Studenti’ su nametnuli svoj ritam igre i već u 4. minutu u prednost ih je doveo, ove sezone golgeterski raspoložen, Pavle Pešić. Do odlaska na odmor – rapsodija FON-a! Još tri gola postigli su izabranici Borka Surudžića i to preko Arsića, Stankovića i ponovo Pešića, za ubedljivih 4:0 na poluvremenu. U nastavku igre pokušali su izabranici trenerskog tandema Alilović – Pantelić da se vrate u meč, ali je odbrana FON-a predvođena maestralnim Josimovićem odbila sve napade, a tačku na utakmicu stavio je Strahinja Petrov golom u 30. minutu. Na kraju, FON – Srpska 5:0 i posle devet odigranih utakmica ove dve ekipe su se izjednačili na tabeli prvoligaškog karavana sa po 16 bodova. Evo i trenutnog stanja na tabeli Prve futsal lige Srbije: