Na otvaranju 11. kola Prve futsal lige Srbije, Ekonomac je u hali ‘Jezero’ demonstrirao moć i ubedljivo je savladao Smederevo rezultatom 11:0.

Dominirali su od prvog do poslednjeg minuta Kragujevčani i već do odlaska na odmor imali su četiri gola prednosti. Sorokin je u 2. minutu otvorio goleadu, nastavio je Igor tri minuta kasnije, da bi u 11. minutu Đorđević zatresao sopstvenu mrežu. U finišu prvog dela Sorokin je postigao i drugi pogodak za ubedljivih 4:0 na poluvremenu. Drugi deo igre počeo je pogotkom Talesa u 24. minutu, da bi se do kraja susreta u strelce upisali još dva puta Igor u 30. i 36. , dva puta Sorokin u 31. i 32. i po jedanput Rajčević u 37. i Viktor Hugo u 38. minutu za konačnih Ekonomac – Smederevo 11:0. Ovom pobedom Ekonomac je nastavio dominaciju u prvoligaškom karavanu, dok su Smederevci prvi deo sezone završili sa samo dva osvojena boda.