KMF Jastrebac ostvario je najveći uspeh u istoriji kluba!

Blačani su u prelepoj atmosferi hale Čika Dača Jovanović ostvarili pobedu protiv FON-a i plasirali se u polufinale Kupa Srbije! Meč je krenuo kao iz snova za domaćina jer je Radojičić iz teške pozicije uspeo da savlada Josimovića već u 3. minutu i tako donese erupciju oduševljenja na tribine hale u Blacu. Sedam minuta kasnije viđen je najlepši detalj na utakmici. Andrijano Knežević prihvatio je jednu dugu loptu na grudi i pre nego što je ona dotakla tlo iz okreta je uhvatio volej koji je bio neodbranjiv čak i za jednog od najboljih golmana u Srbiji! Do odlaska na odmor Beograđani smanjuju na 2:1 kada je brz kontra napad u pogodak pretvorio Strahinja Petrov. Na samom startu drugog poluvremena, u 23. minutu, Pavle Pešić koristi sjajnu asistenciju Andrije Stankovića i pogađa za 2:2. Usledila je velika borba u kojoj su se bolje snašli futsaleri Jastrepca, pa su preko Vukajlovića u 28. , Cvetanovića u 37. i Radojičića u 38. minutu stigli do tri gola i trijumfa od 5:2! Ovom pobedom Blačani su se pridružili Ekonomcu, Novom Pazaru i Novoj Pazovi među četiri najbolje ekipe najmasovnijeg takmičenja u Srbiji, a detalje sa ove utakmice možete pogledati u video snimku na početku teksta.

One Comments

• Marko 21 / 03 / 2019 Reply

Fon kao da igra Englesku preminer ligu!! Njihov golman izmedju 15 i 30 lopti svaki put ispuca😩 uzas ni izlaska iz presinga niti bilo kakve strategije!! Totalno nepismena i divlja ekipa!!