Kakva igra Zufa u prvoj utakmici prolećnog dela Druge futsal lige Srbije!

Pošto im je meč 12. kola koji su trebali da igraju protiv Pirota odložen, igrači Zufa su imali prilike da se predstave svojim navijačima i futsal javnosti tek u 13. rundi i susretu protiv Kolubare u hali ‘Mladost’. Pred više od 800 gledalaca i publikom koja je ponovo bila šesti, sedmi i osmi igrač Zufa, izabranici trenera Vojkana Vukmirovića (novi šef stručnog štaba Zufa) poveli su već u prvom minutu. Jovan Trojanović pogodio je za pobedu Kalče protiv Srpske pre nekoliko dana, a njegov otac Siniša postigao je pogodak za vođstvo Zufa protiv Kolubare. Ko zna, možda će naredne sezone udariti otac na sina u prvoligaškom karavanu… Rapsodija i poluvreme za pamćenje bujanovačkog ‘drim tima’ nastavljeno je golovima najboljeg pojedinca ovog susreta Igora Stefanovića koji je mrežu Kolubare pogađao u 3. , 10. , 13. , 17. i 20. minutu! Za kraj prvog poluvremena u strelce se upisao i golman Dejan Pašić pa se na odmor otišlo rezultatom Zufo – Kolubara 7:0. Na prvi gol u nastavku čekalo se do 32. minuta kada je Miloš Dimitrijević pogodio za 8:0, a minut kasnije Kaličanin postiže počasni pogodak za Kolubaru. Tačku na ovu utakmicu stavio je Admir Mazareku u 39. minutu za konačnih 9:1. Ovim trijumfom Zufo je poslao jasnu poruku – Bujanovac kreće u napad na Prvu ligu! Za kraj, pogledajte izjave trenera i kapitena Zufa, odnosno šefa stručnog štaba Kolubare, kao i trenutno stanje na tabeli drugoligaškog karavana, dok na početku teksta možete pogledati snimak kompletne utakmice. Snimak utakmice i izjave obezbedio je dn017!