U meču 12. kola Prve futsal lige Srbije Nova Pazova je pred domaćim navijačima bila ubedljiva protiv Smedereva.

Drugoplasirana ekipa prvoligaškog karavana rezultatom 13:2 savladala je nemoćne Smederevce koji će bodove spasa ipak morati da potraže u nekim drugim utakmicama. Već do odlaska na odmor domaćin je vodio rezultatom 6:0, a golove su postigli Živić u 1. , Stanojević u 6. , Živanović i Tepavčević u 15. , Kukolj i Lazić u 19. minutu. U nastavku, slična priča. Iskusna Pazova nastavila je sa golovima, a borbeni Smederevci uspeli su da upišu dva pogotka protiv kvalitetnijeg rivala. Golove za domaćina u drugom poluvremenu postigli su Živić u 22. i 37. , Živanović u 25. , Tepavčević u 29. , Lazić u 30. i Kopanja u 38. i 40. minutu, dok su spas gostiju donekle spasila braća Nemanja i Nikola Milosavljević u 26. i 27. minutu. Tabela prvoligaškog karavana posle nekompletnog 12. kola izgleda ovako:

12 KMF Smederevo 22 0 3 19 39 - 160 -121 3

a snimak utakmice koji su odigrali Nova Pazova i Smederevo možete pogledati na početku teksta.