U meču 10. kola Prve futsal lige Srbije, Vinter Sport je u hali ‘Čair’ savladao Ivanjicu rezultatom 4:3.

Gosti su bolje otvorili meč i poveli su preko Stojkovića u prvom minutu, ali je Strefan Krstić odgovorio devet minuta kasnije. Ivanjica je stigla do novog vođstva u 11. minutu preko Jovanovića, ali je Stanković u finišu prvog dela igre izveo najlepši potez na utakmici – pravi slalom koji je započeo u svojih 6 metara, a završio tako što se ušetao u gol. Na startu drugog poluvremena Ristić je doneo prvu prednost Vinter Sportu, a tu prednost je duplirao najbolji igrač ove utakmice Krstić u 30. minutu. Uspeo je Gligorije Lišanin da pogodi za 4:3 dva minuta kasnije, ali to nije bilo dovoljno da se izbegne poraz. Posle ovog trijumfa Vinter Sport se nalazi na petom mestu prvoligaškog karavana sa 17 osvojenih bodova, dok je Ivanjica trenutno deveta sa sedam bodova manje.