KMF”Vranje” Vranje-KMF”Nova Pazova” Nova Pazova 4:1(2:0)

Kao što se i očekivalo, pred prepunim gledalištem u Vranju, domaća ekipa je savladala prošlogodišnjeg učesnika finala Futsal Kupa Srbije i učesnika play-off ekipu KMF “Nova Pazova”, koja je trenutno bez slasti pobede i zauzima poslednje mesto na tabeli sa nula bodova, rezultatom 4:1 (2:0).

Posle pogodaka Milosavljevića u 8. i 18. minutu, činilo se da će se posle 2:0 na poluvremenu za Vranje, utakmica krenuti mirniji putem.Međutim pogotkom iskusnog Igora Šoša u 29.minutu utakmica ulazi u neizvesnu završnicu.

Pokušavajući sa pet igrača u polju da dođu do promene, gosti posle grešaka primaju dva pogotka,najpre u 37.minutu gol postiže Nikola Dodić, da bi minut kasnije sve nade gostiju da mogu doći do preokreta, ugasio Nikolić Predrag i postavio konačnih 4:0 za KMF”Vranje”. Domaćin je uspeo u zacrtanom, pobegao iz opasne zone, dok ekipu KMF”Nova Pazova “očekuje grčevita borba za opstanak u prvoligaškom karavanu.