Poznat je i drugi finalista Kupa Beograda!

Obrenovački Palež savladao je branioca titule Kolubaru i zakazao finalni duel protiv još jednog drugoligaša, Banjice. U prelepoj atmosferi, pred oko 400 gledalaca, Obrenovčani su od prvog do poslednjeg minuta bili bolji rival i zasluženo su stigli do prilike da se bore za trofej. Stefan Stefanović je u 2. minutu doveo domaćina u vođstvo, minut kasnije izjednačio je Petković i to je odprilike bilo sve od Kolubare u ovom meču. Do odlaska na odmor Cerović je u 16. minutu vratio prednost Paležu, a onda – rapsodija Obrenovčana u periodu od 24. do 35. minuta. Redom su pogađali Perišić u 24. i 29. , Srđan Grujičić u 32. i Željko Grujičić u 35. minutu, da bi u samoj završnici Luka Lazarević smanjio na 6:2 i tako postavio konačan rezultat ove utakmice. Finalni meč Palež i Banjica odigraće u Obrenovcu, a termin utakmice biće naknadno objavljen.