U petak i subotu, na dva meča 17.kola Druge Futsal Lige Srbije postignuto je ukupno 25 golova!!!

ZRENJANIN: SAS – Bečej 2003 7:7 (4:2)

Zrenjanin – Dvorana: „Kristalna”. Igrano bez prisustva gledalaca.

Sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Đorđe Ninić (svi iz Beograda). Strelci: 1:0 N. Šarenac u 3, 2:0 M. Šarenac u 6, 2:1 Bodonji u 12, 3:1 Aranitović u 14, 3:2 Golub u 14, 4:2 Tomin u 19, 4:3 Golub u 25, 5:3 Lojpur u 27, 5:4 Korać u 28, 6:4 M. Šarenac u 30, 6:5 Korać u 35, 6:6 Bodonji u 38, 6:7 Stanić u 38, 7:7 N. Šarenac u 40. minutu.

Žuti karton: Arđeljan (Bečej 2003).

Crveni karton: Arđeljan (Bečej 2003) u 25. minutu.

SAS: RODIĆ, ARANITOVIĆ, NOVKOVIĆ, N. ŠARENAC, TOMIN, Lojpur, Živanov, Mandić, M. Šarenac, Delić.

BEČEJ 2003: VADASKI, GOLUB, KORAĆ, BODONJI, STANIĆ, Ćulum, Arđeljan, Kobiljski, Arvaji, Lazović.

Najpre je u Zrenjaninu odigran meč između KMF “SAS” iz Zrenjanina i KMF “Bečej 2003” iz Bečeja koji je završen rezultatom 7 :7 (4:2). Bečejci nisu uspeli da ponove smirenost i staloženost sa gostovanja u Valjevu, gde su u poslednjem minutu postigli dva pogodka za preokret i pobedu, od ta dva podsećamo da je drugi za pobedu postignut posle kornera 2,4 sekunde do kraja. U Zrenjaninu, domaćin je vodio utakmicu svojim ritmom i tokom i bio u vođstvu sve do nepuna tri minuta pre kraja kada je najpre Bodonji izjednačio na 6:6 a nedugo zatim Stanić doveo goste u prvo vođstvo na utakmici 6:7. Domaćinu se stalno vođstvo, dobra partija i igra svog tima vratila dvadesetak sekundi do kraja kada je N. Šarenac strelac prvog i poslednjeg gola na utakmici, uspeo da savlada golmana “Bečeja 2003” Vadaskog, spase svoj tim poraza i donese mu veoma važan bod.

Metalac Kolorado – Smederevo 9:2 (3:1)

Gornji Milanovac – Dvorana: „Breza”. Igrano bez prisustva gledalaca.

Sudije: Nikola Rabrenović (Beograd), Predrag Lazarević (Beograd) i Dušan Arsović (Gornji Milanovac). Strelci: 1:0 Dramićanin u 7, 1:1 Filipović u 8, 2:1 A. Nikolić u 14, 3:1 Urošević u 18, 4:1 D. Nikolić u 26, 5:1 A. Nikolić u 27, 6:1 J. Petrović u 30, 7:1 Urošević u 31, 8:1 Anev u 34, 9:1 Jeremić u 37, 9:2 Filipović (6m) u 39. minutu.

Žuti kartoni: Topalović (Metalac Kolorado), Paunović, Jevtić (Smederevo).

METALAC KOLORADO: JOVANOVIĆ, JEREMIĆ, J. PETROVIĆ, D. NIKOLIĆ, ANEV, Milanković, A. Nikolić, Urošević, Ratković, Dramićanin, Topalović, P. Petrović.

SMEDEREVO: MILJKOVIĆ, JEVTIĆ, PRVULOVIĆ, PAUNOVIĆ, FILIPOVIĆ, Pantić, Milićević, Đorđević, Tešanović.

U Gornjem Milanovcu još jedna goleada, ovoga puta jednostrana za razliku od Zrenjanina. Kao i u Zrenjaninu, zbog odluke komesara za takmičenje Prve i Druge Futsal Lige Srbije a na preporuku Vlade Srbije zbog sprečavanja širenja Corona virusa, meč između KMF “Metalac Kolorado” iz Gornjeg Milanovca  i KMF “Smederevo” iz istoimenog grada odigran je bez prisustva publike, samo uz obavezan broj službenih i lica angažovanih u organizaciji utakmice. Sve što su gosti iz Smedereva uradili, bio je izjednačujući pogodak Filipovića u 8.minutu i pogodak za konačni rezultat istog igrača posle kaznenog udarca sa 6 metara u 39.minutu. Ređali su se golovi Dramićanina u 7. minutu, za 1:0, A. Nikolić u 14.minutu za 2:1, Uroševića u 18. minutu za 3:1, D. Nikolića u 26.minutu za 4:1, A. Nikolića u 27.minutu za 5:1, J. Petrovića u 30. minutu za 6:1, za 7:1 strelac još jednog pogotka bio je Urošević u 31.minutu, na 8:1 Anev postiže pogodak u 34.minutu i deveti pogodak za Metalac Kolorado postiže Jeremić u 37.minutu. Konačnih 9:2 (3:1) za ekipu KMF “Metalac Kolorado”.