Omladinci KMF Bečej 2003 upisali su prvu pobedu u istoriji kluba!

U meču trećeg kola omladinske lige Vojvodine Bečejci su savladali Forum iz Vršca rezultatom 4:3 i tako su posle remija i poraza stigli i do prvog trijumfa! Bila je ovo sjajna futsal predstava u kojoj su oba tima zaslužila da stignu do bodova, ali je opšti utisak da je razliku i na kraju pobedu svom timu napravio i doneo golman Danilo Nedeljković. Kao veliki branio je Nedeljković i tokom većeg dela susreta delovalo je gotovo nemoguće dati mu gol, a to su njegovi saigrači znali da iskoriste, pa su dobre odbrane svog golmana pretvorili u vođstvo od 3:0. Bečeju je prednost doneo Stefan Morović u 15. minutu, ta prednost je duplirana nespretnom reakcijom Stefana Stojkovića koji je loptu sproveo iza leđa svog golmana u 31. minutu, da bi desetak sekundi kasnije Jovan Mitrović pogodio za 3:0. Nisu se gosti predavali, pokazali su zavidan kvalitet i uspeli su da se vrate u meč golom kapitena Radosavljevića u 33. minutu, ali je Doroslovački u istom minutu vratio tri gola prednosti domaćinu. Do kraja meča Forum stiže do još dva pogotka preko Miloška i Radaka, a treba napomenuti da je Radak svoj gol postigao iz penala sa 10 metara. Ipak, Nedeljković nije dozvolio Vrščanima da se potpuno vrate i izjednače, Bečej je upisao prvu istorijsku ‘trojku’, a momci iz obe ekipe pokazali su da je lepa futsal budućnost pred magičnom igrom na petoparcu u Vojvodini. U narednom kolu, koje će se odigrati posle novogodišnjih praznika, Bečej će dočekati po mnogima najkvalitetniju ekipu u ligi, tim SAS-a iz Zrenjanina, dok će Forum igrati protiv Letećeg Holanđanina.