Vranjanci su sačuvali prednost domaćeg terena u prvoj utakmici baraža za Prvu ligu protiv bujanovačkog Zufa.

U prelepoj atmosferi i korektnom navijanju kako domaćih tako i gostujućih navijača, bolje su se snašli Vranjanci pa su do odlaska na odmor imali tri gola prednosti.

Dodić je golom u 10. minutu najavio da će domaćin stići do trijumfa, a Miloš Trajković je ‘blickrigom’ u 19. minutu dva puta pogodio mrežu svoje bivše ekipe za 3:0.

Uspeo je kapiten Zufa Iseni da smanji na 3:1 u 22. minutu, ali je Dodić svojim drugim golom pet minuta kasnije povisio na 4:1. U samom finišu viđena su još dva pogotka, za Vranje je strelac bio Stojković u 37. minutu, dok je za Zufo pogodio Ljevica iz kaznenog udarca sa 10 metara dva minuta kasnije.

Na kraju, 5:2 i veliki trijumf Vranjanaca koji su sada na korak od opstanka u prvoligaškom karvanu, ali tek ih očekuje revanš u južnoameričkoj atmosferi hale Mladost u Bujanovcu.

Snimak ovog meča možete pogledati na početku teksta, dok izjave aktera možete videti na kraju. Video i foto materijal donele su nam kolege sa portala Dn017 plus.