U Nišu pred oko 500 gledalaca, KMF “Kalča” nije dozvolila iznenađenje protiv KMF “Jastrebac” iz Blaca!!!

Rezultat 6:2 (4:1)

Iako su gosti najavljivali pohod na pobedu u Nišu i sva tri boda, sve nade su im ugašene već u 9.minutu posle pogodaka Denisa Ramića, Adriana Kneževića i Danila Kostića. Kaznenim udarcem sa 10 metara, Jovana Cvetanovića, posle šestog prekršaja Kalče, gosti unose malo neizvesnosti u utakmicu.

Međutim posle odlično izvedene akcije iz kornera Pavloviću je ostalo samo da matira usamljenog golmana gostiju za 4:1 i odlazak na odmor. Ponovo se posle prodora i izvrsnog udarca sa leve strane u 22. minutu Pavlović upisuje u strelce!!! Treći prelepi pogodak, ovoga puta udarcem sa desne strane Aleksandar Pavlović postiže za het-trik i epitet igrača utakmice u 32. minutu. Iako su zbog agresivnije igre i većeg broja prekršaja domaćih, igrači Jastrebca imali dva kaznena udarca sa 10 metara, posle šestog akumuliranog prekršaja, nisu uspeli da značajnije umanje poraz, pošto je iskorišćen samo jedan KU sa 10 metara kada je Lapčević bio siguran u 40.minutu za 6:2 za domaćina!!!