Futsaleri RB-a navikli su nas na preokrete ove sezone!

Pošto su uspeli da nadoknade veliki minus protiv Smedereva, Valjevci su uspeli da urade nešto slično i u Vranju.

Vodio je domaćin sa 2:0 u prvom delu igre, golovima Dodića u 11. i Davora Tasića u 17. minutu, delovalo je kao da će bodovi ostati na jugu Srbije, ali… Sjajna igra gostiju u drugih 20 minuta donela je veliki preokret i trijumf RB-a rezultatom 3:4. Jedan od najboljih igrača tima iz Valjeva u dosadašnjem toku šampionata Prokić postigao je pogodak u 25. minutu, ali je Kosta Marković autogolom samo minut kasnije vratio dva gola prednosti Vranju. Ipak, Marković se ubrzo iskupio za autogol i pogodio je za 3:2 u 27. minutu, a do kraja utakmice Cvetković i Tojčić kompletirali su preokret! Na kraju, jako važna tri boda za RB koji se ovim trijumfom odmakao Vranjancima i trenutno se nalazi na osmom mestu sa 12 osvojenih bodova. Pet bodova manje od Valjevaca imaju igrači Vranja i nalaze se na desetom mestu. Za kraj, pogledajte izjave trenera obe ekipe koje je obezbedio dn017 plus, dok na početku teksta možete pronaći snimak cele utakmice.