U hali SC ‘Voždovac’ na Banjici nastavljeno je takmičenje omladinske lige Beograda.

Odigrani su mečevi odloženog prvog kola a postignuti su sledeći rezultati:

Banjica – Palež 7:16

Samo pravo – FON 5:1

Da krenemo redom…

Banjica – Palež 7:16 (1:6)

Strelci: Rakonjac 3. , Nikolov 27. i 33. , Živanović 29. , 36. i 37. i Milanić 40. minut – Tripković 7. , 28. , 29. i 38. , Tadić 9. , 16. , 17. , 23. , 24. , 34. i 40. , Jeremić 15. , Dževardžić 16. i 36. , Branković 30. i Petrović 35. minut.

Banjica: Radivojević, Pašić, Ristić, Živanović, Rakonjac, Uskoković, Nikolov i Milanić.

Palež: Pajić, Petrović, Ljuna, Jeremić, Tripković, Dževadžić, Tadić i Branković.

Iako je domaćin ovog kola poveo u trećem minutu preko Mila Rakonjca, Palež je na krilima tandema Nikola Tripković – Miloš Tadić potvrdio kvalitet i u goleadi stigao do zaslužene pobede. Tripković je postigao četiri, a Tadić čak sedam pogodaka, a Obrenovčani su potpunu kontrolu nad utakmicom uspostavili sredinom prvog poluvremena.

Samo pravo – FON 5:1 (3:0)

Strelci: Tomić 11. , Milenović 12. i 13. , Vujasinović 30. i Gudović 33. minut – Nikolić 36. minut

Samo pravo: Savić, Milenović, Aleksandar Tomić, Kosorić, Gudović, Vujasinović, Sreten Tomić, Konestabo, Drulović, Bacanović i Kalajdžić.

FON: Nikolov, Đokić, Zec, Vučetić, Nikolić, Dabić, Atanasković, Branković, Pavlović, Jelikić.

Drugi meč dana odigrali su Samo pravo i FON, a Zemunci su nastavili sa sjajnim partijama i sa 5:1 savladali su kvalitetnog protivnika. Prelomni period utakmice desio se od 11. do 13. minuta kada je Samo pravo ‘blickrigom’ Tomića i Milenovića stigao do tri gola, a tu prednost je do kraja susreta samo povećao.

Posle dva odigrana kola tabela omladinske lige Beograda izgleda ovako:

1. KMF Samo pravo 2 2 0 0 19:3 6
  2. KMF Palež 2 2 0 0 25:12 6
  3. KMF FON 2 0 0 2 6:14 0
  4. KMF Banjica 2 0 0 2 9:30 0

Domaćin trećeg kola biće Obrenovac, utakmice će se odigrati narednog vikenda, a sastaće se Palež – Samo pravo odnosno FON – Banjica.