Druga liga Srbije i ove sezone donosi na terene širom Srbije sve čari futsala!

Još jedan sjajan meč odigran je u Požarevcu, gde je domaćin prokockao tri gola prednosti, a na kraju umalo ostao i bez tog jednog boda! Počeo je Požarevac sjajno, jedan od najtalentovanijih igrača u Srbiji, Jeremić doneo je prednost svojoj ekipi u 4. minutu. Piroćanci su preokrenuli blickrigom Pejčića i Krstića u periodu od 8. do 9. minuta, ali je Požarevac odigrao fenomenalno u nastavku prvog dela i golovima Mitrovića, Gostojića, ponovo Jeremića i Milašinovića stigao do ubedljivih 5:2. Činilo se da se Pirotu sprema rezultatska katastrofa, ali su gosti dosta angažovanije ušli u drugo poluvreme i Simonov je u prvom minutu nastavka svojim golom najavio da se Piroćanci neće predavati. Na 5:4 smanjio je Bogdanović u 30. minutu, da bi izjednačenje doneo Simonov četiri minuta kasnije. Pokušao je domaćin sa pet igrača u polju da vrati prednost, a prava drama desila se u samom finišu. Izgubili su loptu futsaleri Požarevca, ali je Krstić dodao loptu do Kostića, tu je izgubio dragocene sekunde i sirena se oglasila pre nego što je Kostić uputio loptu ka nebranjenoj mreži domaćina. Na kraju, 5:5 u sjajnom meču posle kog se Požarevac nalazi na devetom mestu drugoligaškog karavana sa 10 osvojenih bodova, a Pirot na desetom sa dva boda manje. Evo kako trenutno izgleda tabela Druge lige Srbije: