Mlada i veoma perspektivna ekipa Radničkog iz Niša odlično je otvorila baraž za Drugu ligu i pobedom protiv Požarevca pred svojim navijačima stigla na korak od promocije u viši rang.

Pred više od 300 gledalaca u hali OŠ Mika Antić, oba tima su ušla u meč fokusirajući se na odbranu svog gola. Važnost utakmice, ali i sjajni golmani, kao i požrtvovanost u odbrani doveli su do toga da prvi pogodak vidimo tek u 18. minutu. A odmah za prvim videli smo i drugi gol i to u režiji istog igrača ‘Blickrigom’ najboljeg aktera ovog meča, Đorđa Stojanovića, Radnički stiže do dva gola prednosti pred odlazak na odmor. Nišlije nastavljaju u istom ritmu i u nastavku, a raspoloženi Stojanović pogađa mrežu gostiju još dva puta, u 28. i 37. minutu. U samom finišu omladinski reprezentativac Milašinović uspeo je da smanji na 4:1, ali vremena za nešto više nije bilo pa je Radnički stigao do prednosti u ovoj seriji. Videćemo da li Požarevac može da odgovori u revanšu ili će tim iz Niša sa dve pobede stići do Druge lige.